.

.

GBSELL VR Слушалки,3D VR Виртуелната Реалност Слушалки за iPhone, Android паметен Телефон, 3D Виртуелна Реалност Очила со Безжична VR Слушалки Очила за Imax Кино Видео Игра Игри со Д

GBSELL VR Слушалки,3D VR Виртуелната Реалност Слушалки за iPhone, Android паметен Телефон, 3D Виртуелна Реалност

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво на сите, во однос на материјалот, ние ги користиме на кожата-пријателски, модерен и елегантен бела СТП кожа, што е повеќе дише и удобен за носење. 【Најновиот High Tech Батерија Сино-заб VR Слушалки 】 : Безжичните VR слушалки користи BT 4.Можете лесно може да се претвори вашиот паметен телефон, во приватниот 3 D IMAX кино/игра сцена, овозможувајќи ви да биде ангажиран во виртуелната реалност во кое било време и да уживате во неверојатен 3 D ефекти.Безжична конекција, сина светлина очила, FOV 120° широк агол на гледање, око за заштита aspheric оптичка леќа, погоден за деца/синови/ќерки/мажи/жени/мајки/татковци/баби. 【Напредно 3 D Imax Кино & Игри Технологија VR Слушалки】 : 3 D vr слушалки усвојува HD aspheric оптички очи заштитна леќа која претставува најдобра слика.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ