.

.

Најк Flex Искуство Кандидира 10 Мажи е Патот Трчање

Најк Flex Искуство Кандидира 10 Мажи е Патот Трчање

DEN 3031.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МИНИМАЛНО ЧУВСТВО ЗА ОБИЧНИТЕ РАБОТИ.Едноставен и разноврсна, на Најк Flex Искуство Кандидира 10 е изграден за движење.Направени за повик тркач, својата безбедни дизајн и лесен амортизирање во петицата ви помогне да се стави во милји.Бонус : едноставно, редизајниран горен парови одлично со секојдневен носат, па можете да уживате во удобноста изграден за сите-ден се носат.Направен за да Работи и да Игра горниот користи поврзана дизајн за чиста изгледа дека е погоден за работи и за секојдневен носат.Таа има за поддршка на midfoot за безбедна одговара.Лесни амортизирање во петицата обезбедува мека удобноста на вашиот пат.Flex Вашиот Чекор Flex жлебови во outsole се движи природно со ногата.Еластичен материјал во пети помага да се задржи што се мобилни.Се повлече циклус на пета за лесно и исклучување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ