.

.

RUP Шума Essentials Патување Големина Коса Чистење Амла, Мед & Mulethi (Шампон) 50мл

RUP Шума Essentials Патување Големина Коса Чистење Амла, Мед & Mulethi (Шампон) 50мл

DEN 796.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Патување Големина Коса Чистење Тоа им помага да се контролира првутот и го смирува скалпот.Оваа хранливи материи богати, Сулфат-слободен шампон е погодна за сите типови коса.Тоа содржи Амла, Reetha, Nilini, Haritaki, Соја Протеин, Чисто Масло од Кокос, Билни infusions и суровини Органски Мед.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ