.

.

AMapcar Страна Огледало Покрие Rearview Огледало Покрие Капи, за BMW G16 G20 G22 G23 G28 G30 G38 2019-2021

AMapcar Страна Огледало Покрие Rearview Огледало Покрие Капи, за BMW G16 G20 G22 G23 G28 G30 G38 2019-2021

DEN 2289.60

Количина на стоки
Достапно на барање

1. На rearview огледало маска е направена од високо квалитетни материјали, светлина и трајни, не е лесно да попуштат или пауза, умерен ритам, и без нечистотии од површината.Се обезбеди максимална сила и издржливост во употреба. 2. Задниот дел на возилото-видете огледало корица има добро се вклопуваат, трајни, не овенат, добра текстура, оригинални, модифицирани, и стилски прилагодување.Се зголеми сила и издржливост за да се обезбеди долгорочна употреба. 3. На rearview огледало поклопецот е лесно да се инсталира, фирма, и не е лесно да падне.Се поедностави процесот на инсталација чекори, без каква било измена, сечење или дупчење. 4. Задниот дел на возилото-видете огледало покрие можат ефикасно да се заштити вашиот заден-view огледало од оштетување.Тоа е совршена замена за стариот или оштетени rearview огледало капак.Многу практичен и економичен, тоа е добар додаток за вашиот автомобил. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе бидеме среќни да ви помогне вас како е можно поскоро.Прилагодено дизајн Направен од мала Тежина & Врвот Одделение и Издржливи.Лесна инсталација Совршено се вклопуваат во автомобил интерфејс, лесно да го замени долго parts High Квалитетни Материјали Изработени од АБС материјал со стилски дизајн, Супер Светло.Совршена Декорација Тоа ќе функционира добро и подобрување на вкупните перформанси во ракување и издржливост.Поставување на Возило : Лево И Right Fitment Тип : Директни Replacement Fits за 2019-2021 BMW G20 G28 3 Серија (LHD)Одговара за 2020-2021 BMW G22 G23 4 Серија (LHD)Одговара за 2018-2021 BMW G30 G38 5 Серија (LHD)Одговара за 2018-2021 BMW G11 G12 7 Серија (LHD)Одговара за 2018-2021 BMW G14 G15 G16 8 Серија (LHD)Боја : Карбонски влакна шема/black Material : ABS plastic Package Содржина : 1 Пар x Rearview Огледало Декорација Опфаќа(L+R)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ