.

.

Annadue Патување Перница, Лицето се Релаксираат Перница, Издлабени Висока Еластичност Лесни за Студентите за Канцелариски Работници(Розева)

Annadue Патување Перница, Лицето се Релаксираат Перница, Издлабени Висока Еластичност Лесни за Студентите за

DEN 400.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Полиестер,памук.Висока еластичност и одличен водоотпорен карактеристики.Изработен од полиестер и бисер памук во голема мекост и перница ефект.Издлабени-out дизајн ви овозможува да се дише слободно.Погоден за земање на нап во канцеларија, се одмара на биро, одлична за студентите и канцелариски работници.Исто така може да се користи во салон за убавина и спа.Карактеристики : Изработени од полиестер и бисер памук во голема мекост и перница ефект.Висока еластичност и одличен водоотпорен карактеристики.Издлабени-out дизајн ви овозможува да се дише слободно.Мали димензии и мала тежина, удобен за носење.Погоден за земање на нап во канцеларија, се одмара на биро, одлична за студентите и канцелариски работници.Исто така може да се користи во салон за убавина и спа.Spezifikations : Предмет Тип : Одмор Pillow Material : Полиестер + Бисер Cotton Optional Бои : Сина, Бела, Pink Package Тежина : Околу. 200g Package Листа : 1 x Остатокот Перница.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ