.

.

Feloper Случај за Apple Airtags со Keychain, Магнетни Вшмукување Airtags Случај Tracker Капак (Црна)

Feloper Случај за Apple Airtags со Keychain, Магнетни Вшмукување Airtags Случај Tracker Капак (Црна)

DEN 309.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Магнетни Дизајн : Airtags случај е дизајниран со силни магнетни вшмукување за лесна инсталација и отстранување, сите околу заштита дизајн може да спречи пад, се намали и нула вашиот Airtags.Високо Квалитетен Материјал : Airtag keychain е направен од висок квалитет на алуминиум легура со лесен за користење кука дизајн, лесно можете да ги приложите вашите Air Tags да објекти како што се копчиња, торби, паричници, багаж и куче јаки.Тоа е лесно да се клип и да си одат.Прецизно одговара : големината на случајот совршено се вклопува со Air Tags и нема да се олабави или се лизга надвор, тоа е светлина и целосно ќе ги заштити вашите Air Tags.Совршено Компатибилни : На Air Tags случај нема да го наруши сигнал или звук, пренос, а тоа ќе биде одличен додаток за вашиот Air Tag.Применливи Сценарија : лесно Може да се спушти слушалката каде што сакате, овој случај со keychain лесно може да се додадат на вашето домашно милениче јака (мачки, кучиња), детска' anti-загуба заштита, мали предмети во потрага за автомобил копчиња, паричници, училишни торби, и други уреди.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ