.

.

ANSTAND Надгради Рамнотежа Хемисфера Јога Топката со 2 Влече Јажиња,ПВЦ и PP Јога Топка со Дијаметар од 60cm за Салата Office Home

ANSTAND Надгради Рамнотежа Хемисфера Јога Топката со 2 Влече Јажиња,ПВЦ и PP Јога Топка со Дијаметар од 60cm

DEN 1048.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е изработен од мека ПВЦ материјал, издржлив и нетоксичен.Тоа произведува масажа ефект,и ќе го промовира циркулацијата на крвта кога обука.Јога топката движење има силен интерес.Тоа не само што може да ни помогне ефикасно да се зајакне физичко здравје, но исто така ефект на губење на тежината.Помош за обука на рамнотежа способноста на телото.Поправи вашиот држење на телото.Тоа е алатка која се користи за да соработуваат во спорт фитнес топката игри.Погоден за сите луѓе да се вежба.Висок квалитет и ниска цена.Сфера Големина : 8.66 x 23.62 инч.Вовед : Дали сакате да го користите научни начин да се задржи вашето тело здрав?Оваа Рамнотежа Хемисфера Јога топката е погодна за вас.Тоа е алатка која се користи за да соработуваат во спорт фитнес топката игри.Тоа е изработен од мека ПВЦ и PP материјали, кога телото контакт со него, внатрешниот гумени фитнес клуб рамномерно допира делови на телото да произведе масажа ефект, и ќе го промовира циркулацијата на крвта.Тоа не само што може да ни помогне ефикасно да се зајакне физичко здравје, но исто така ефект на губење на тежината.Обидете се тоа и да се направи што повеќе убави!Карактеристики : 1. Тоа е изработен од мека ПВЦ и PP материјал, издржлив и нетоксичен 2. Погоден за сите луѓе да се вежба 3. Јога топката движење има силен интерес 4. Помош за обука на рамнотежа способноста на телото 5. Има масажа ефект 6. Поправи вашиот држење на телото 7. Висок квалитет и ниска цена Спецификации : 1. Материјал : ПВЦ & 2 PP. Боја : Сина, Црна/Розова Сива 3. Димензии : (8.66 x 23.62)" / (22 x 60)cm (H x Кол.) 4. Тежина : 12.13 lb / 5.5 килограми Пакетот Вклучува : 1 x Рамнотежа Хемисфера 2 x Влече Јажиња 1 x Гумени Барел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ