.

.

Голем Цвет Винова Лоза Флорални Винил Ѕид Decal Налепница. (Црна) Дома Декор. 72in x 55in. #362

Голем Цвет Винова Лоза Флорални Винил Ѕид Decal Налепница. (Црна) Дома Декор. 72in x 55in. 362

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа (Црна) се Вртат Флорални Ѕид Decal Налепница е 72in X 55in #362 A.Совршен Дома Декор за секоја соба.Вклучувајќи Спална соба, Бања, Дневна Соба, Расадник, Dinning Просторија или Канцеларија.Придобивките од Користењето на Ѕид Decal : Ѕид decal налепници се плеткаш-бесплатно, без боја, без лепак/paste, без остатоци. *Отстранлив но не се обновливи.Поголем големина decals ќе дојде во повеќе секции.Апликацијата е Забавно и Отстранлив : Нашата Decals може да се примени на повеќето рамни површини, вклучувајќи малку текстура ѕидови, огледала, или било каква мазна површина.Можеш да пробаш ова со примена на редовна налепницата на вашиот ѕид, и ако тоа се држи добро, од нашиот ѕид decals треба да работат на вашите ѕидови.Најновите дизајнот на ентериер тренд е додавање на винил уметноста на внатрешни ѕидови.Тоа е полесно отколку вработување уметник и многу поевтини.На помали парчиња може да се стави рок од неколку минути.На поголеми парчиња трае малку подолго.Decals може да се применува на сите мазни површини, како што се ѕидови, прозорци, плочки, огледала и врати.Секој од нашите дизајни доаѓаат со инструкции лесно да се следат.Зошто да се наслика на ѕидот decals кога вие само може да се држи ги на вашиот ѕид.Слика преку матрицата е премногу работа.Одлична идеја за дневна соба, dinning соба, спална соба, бања, заводот, патио или било каде ви се допаѓа.Направете го тоа тема за вашето бебе е расадник соба или на вашата детска соба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ