.

.

GANAZONO 2 парчиња Преносни Lint Смена Свинско Коса Scraper Нерѓосувачки Челик Свиња Коса Scraper Свинско Коса Сечилото Смена Кујнски Алатки (Сребро)

GANAZONO 2 парчиња Преносни Lint Смена Свинско Коса Scraper Нерѓосувачки Челик Свиња Коса Scraper Свинско Коса

DEN 355.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Премиум материјали и прецизната изработка, цврсти и трајни производи за долго време.Специјално дизајнирани за бричење свиња косата, лесно за вас да го инсталирате ножеви за тоа.Нашиот производ е премиум, високи перформанси, но цената е повеќе разумни.Компактен и исклучителна, погодно за чување, практични за да можете да ја користите.Иако едноставна дизајн, нејзините толку практична кога ќе го користите.Опис Ова е свиња отстранување на влакна ножеви носителот, премија од нерѓосувачки челик материјал, лесни и толку преносни, безбедно и без мирис.It' s направени со одлична изработка, гледајќи прекрасен и страшни.убав инструмент за да го инсталирате ножеви да се отстрани свиња коса.Карактеристики - Боја : Сребро,- Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Големина : Околу 25. 50 X2. 00 X1. 50cm/ 10. 02 X0. 79 X0. 59inch - Премиум материјали и прецизната изработка, цврсти и трајни производи за долго време.- Компактен и исклучителна, погодно за чување, практични за да можете да ја користите.- Нашиот производ е премиум, високи перформанси, но цената е повеќе разумни.- Иако едноставна дизајн, it' s толку практична кога ќе го користите.- Специјално дизајнирани за бричење свиња косата, лесно за вас да го инсталирате ножеви за тоа.- Боја : Сребрена - Size : 25. 5x2cm Пакет, Вклучувајќи 2 x свиња отстранување на влакна ножеви на сопствениците.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ