.

.

Hoybell Игра Двор Душек, Компатибилен со Лето менито што се 'N Игра Playard, Само Гумени Удобно со футрола - Сина

Hoybell Игра Двор Душек, Компатибилен со Лето менито што се 'N Игра Playard, Само Гумени Удобно со футрола -

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилен со Лето менито што се 'N Игра Playard. (Не за Regalo крупните игра двор 8-Panel).Совршен Дизајн : Ова playpen душек создава безбедно удобно игра станица за бебињата,тоа може да се заштити дете од боли кога паѓа надолу.душек мерки 53"L x 47"W x 0.95"Х. Self-inflating Дизајн : Слободен проток на вентил за да се надува мат без воздушна пумпа се потребни.Удобен и Преносливо : површинскиот слој е кожата-пријателски, анти-носат и анти-солза.Издржливи полиестер школка endures тешки употреба.Оваа playard душек може да се користи и во затворени простории и на отворено,Вклучува патна торба со рака за лесно преносливост.Безбедност : Функција и да ги исполнува сите безбедносни стандарди.КЗК & ASTM Безбедност Уверение.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ