.

.

Надгради 660 и 850nm Инфрацрвена Светлина Заврши Црвени LED Големи погоден за носене Појас за Грбот, Вратот, Рамената, Колената(25W)

Надгради 660 и 850nm Инфрацрвена Светлина Заврши Црвени LED Големи погоден за носене Појас за Грбот, Вратот,

DEN 2760.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【660nm 2*850nm;EMF 0 UT: Irradiance 0 Инчен : > 100 m W/c ㎡;Тајмер 20 Минута Пакетот вклучува : 1* Црвено светло терапија подлога 1* кабелот за Напојување 1* Адаптер 1* Еластичен ремени 1* Поврзување жица 1* Прирачник за Корисникот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ