.

.

Humixx за iPhone SE Случај Shockproof [Воена Одделение Капка Тест] [Надградба Материјал] Проѕирен Мат iPhone 8 Случај Тешко КОМПЈУТЕР Назад со Мека TPU Браник, Заштитни Случај за iPhone 7

Humixx за iPhone SE Случај Shockproof [Воена Одделение Капка Тест] [Надградба Материјал] Проѕирен Мат iPhone

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Воена Одделение Капка Тестирани】 Humixx бренд е првиот продавачот помина SGS Воена Одделение Капка Тест на пазарот.Извештај Бр. : SZES190301117101.ЦЕЛАТА брана на овој shockproof случај е направен од НАНО ВОЗДУХ-SACS со највисок шок отпор, обезбедува добар шок на корозија и анти-капка заштита помага да се заштити i Phone SE 2/8/7. Покрај тоа, надгради матирано браници ќе обезбеди добра потпора за вас. 【Врвот Материјали за Површина се Намалува Отпечатоци од прсти】 задниот панел е направен од мат не-сјајни материјали и Нано Oleophobic Слој ефикасно ќе се намали на Отпечатоци од прсти и донесе и во случајот со свила-како тендерот, што го прави повеќе отпорно на гребење од други материјали и помага за намалување на отпечатоци од прсти.И трајни тешко КОМПЈУТЕР назад и мека TPU рабови, исто така се отпорни на масло, вода, мирис-бесплатно, и здрави. 【Чувствителни Одговорно Копчиња】 Опремени со независни копчиња, што ги прави да се чувствуваат чувствителни и лесно да се притиснете, со цврста повратна информација.Нежен кога тоа допира кожата : Кожа-friendly се чувствува со одлична контрола. 【Совршено се вклопува тоа ги зголемува заштита, додека одржување на големината и тежината на толку ниско што е можно. 【180 Дена Гаранција за Квалитет】 Ние и ветуваме на максимална заштита за живот на нашиот производ.Исто така, ние и ветуваме на замена ако не сте задоволни.Било какви прашања или потреби ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да се реши проблемот во рок од 6 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ