.

.

Свети Патрик Ден Хартија Коктел Салфетки, Среќа Gnome Салфетки, Зелена Plaid коктел салфетки | 40 Свети Патрик Ден Пијалаци Салфетки, 3-ply, вода растворлив мастило

Свети Патрик Ден Хартија Коктел Салфетки, Среќа Gnome Салфетки, Зелена Plaid коктел салфетки | 40 Свети Патрик

DEN 166.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Два пакети Свети Патрик Ден коктел салфети или gnome тематските пијалаци салфетки со gnomes и зелена plaid дизајн. 40 салфетки вкупно.Четири лист детелина салфетки, мешавина на злато, зелена салфетки. (2) пакети на (20) салфетки за 40 коктел салфетки вкупно.Мерка 5" x 5" здиплен, 3-ply.Вода растворлив мастило.Симпатична gnome оркестарот за Св. Патрик салфетки, училница партија, среќа салфетки, или за секој ден.Користење кога се ужива партија закуски, идеален под пијалаци за да се заштитат tabletops.Расположливиот зелена plaid салфетки, gnome салфетки за коктел забави и пијалоци.Голема расположливиот хартиени салфети за Св. Патрик партија.Супер лесно, пред укината крпи за еднократна употреба се подготвени да си одат.Среќа Gnome коктел салфетки. 3-ply пијалаци салфетки функција gnomes на еден сет и зелена plaid дизајн на други; мерка 5"х5".Вода растворлив мастило и хартија од одговорни извори.Два пакети на 20 коктел салфетки за 40 четири лист детелина коктел салфетки вкупно.Исто така погоден за десерт салфетки, мезе салфетки, или за секојдневна.Голема расположливиот хартиени салфети за Св. Патрик партија.Супер лесно, пред укината крпи за еднократна употреба се подготвени да си одат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ