.

.

J&J Дома Мода Тркала Шопинг или Перење Количка-Црна

J&J Дома Мода Тркала Шопинг или Перење Количка-Црна

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер. 11.5"Wx24.25"Hx6.75"D. Врвот има патент за лесно затворање.Тркала стенд овозможува лесно транспорт и употреба.Здрав Платно е екстра издржливи.Бојата е Црна.J&J Дома Мода Тркала Шопинг или Перење количка прави сè полесно.Здрав дизајн и асортиман на џебовите се направи оваа количка мора да го имате во вашиот дом!Доаѓа во Црна боја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ