.

.

Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со MSI РАЈДЕР GE66-11UG 15.6 Лаптоп Тастатура, Touchpad Trackpad Кожата Налепница [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Заштитник Филм, компатибилен со MSI РАЈДЕР GE66-11UG 15.6 Лаптоп Тастатура, Touchpad Trackpad

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ