.

.

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Microsoft Xbox 360 Контролер - Зелена Буба | Заштитна, Трајни Висок Сјај Сјајот Крај | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Н

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Microsoft Xbox 360 Контролер - Зелена Буба | Заштитна, Трајни Висок Сјај

DEN 825.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Mighty Skins за вашите Microsoft Xbox 360 Контролер!Не ми се допаѓа Зелени Буба кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, па вашиот Xbox 360 Контролер ќе биде единствен што ќе се!.Воведување на Сјајот Кожи Со Печатени HD Дизајни Само Од Mighty Skins We сме горди да се воведе нашиот нов Сјај на Кожата линија која се одликува со full HD печатени дизајн со единствена сјајни сјајот заврши.ВИСТИНСКИ СЈАЈ ЗАВРШИ - Овој уникатен сјајот заврши додава искра и сјајни сјај на оваа висока дефиниција дизајн со истиот живописни бои и издржливост си дојден да се очекува од Mighty Skins.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ