.

.

BestParts Столб Одбор Собранието Компатибилен со Dell PowerEdge R730 R730XD RISER1 3-Слот за PCI-Express 3.0 x8 Серверот 4KKCY 04KKCY 8H6JW 08H6JW

BestParts Столб Одбор Собранието Компатибилен со Dell PowerEdge R730 R730XD RISER1 3-Слот за PCI-Express 3.0

DEN 640.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Одговара Модели : Dell Power Edge R730 R730 XD.Заменете P/N : 4 KKCY, 04 KKCY, 8 H6 JW, 08 H6 JW.Ќе добиете : 1x Стој како на сликата.Да осигураат дека се компатибилни со вашиот модел и да се провери слики за повеќе детали.Опис На Производот : 1. Одговара Модели : Dell Power Edge R730 R730 XD 2. Листата е никој случај не значи комплетен.Ве молиме проверете слики на послужавник за да се види дали тоа е она што ви треба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ