.

.

PRETYZOOM 2 парчиња Глуждот Ремени Еластична Отпор Бенд Глуждот Calfs Бенд Фитнес Рака Салата за Вежбање Машини Нога Вежби (Розева)

PRETYZOOM 2 парчиња Глуждот Ремени Еластична Отпор Бенд Глуждот Calfs Бенд Фитнес Рака Салата за Вежбање Машини

DEN 470.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа глуждот рака е специјално дизајниран за долниот дел од телото вежби максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на glutes, hamstrings и задник.Оваа глуждот рака работи со кабел тежина на машина.Со засилен д - прстен, пошироката рака и парична казна крои, тоа можат да го издржат тешка злоупотреба.Совршен за нога екстензии, нога кадрици и хип киднапери.Се користи со кабелски системи, отпор тренери, функционални тренер, итн.Мека соочи се прави на глуждот рака најбезбедно и повеќето удобно.Прилагодлива лента ви овозможува да се олабави или заостри ракави и да се обезбеди тегови.Лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.trong> Descriptiontrong> Ова глуждот рака е специјално дизајниран за долниот дел од телото вежби максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на glutes и задник.На прилагодлива лента ви овозможува да се олабави или заостри ракави и да се обезбеди тегови.лесно да се стави на и прилагодени за вашата посакувана одговара.Совршен за нога екстензии, нога навивам и хип киднапери.trong> Featurestrong>- Боја : Розова.- Материјал : Нуркање материјал.- Големина : 43x6x0. 5cm.- Прилагодлива лента ви овозможува да се олабави или заостри ракави и да се обезбеди тегови.Лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.- Оваа глуждот рака е специјално дизајниран за долниот дел од телото вежби максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на glutes, hamstrings и задник.- Оваа глуждот рака работи со кабел тежина на машина.Со засилен д - прстен, пошироката рака и парична казна крои, тоа можат да го издржат тешка злоупотреба.- Совршен за нога екстензии, нога кадрици и хип киднапери.Се користи со.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ