.

.

WENH Крпа Полици Крпа Железнички Мултифункционален Свитлива Крпа Рек Анти- ' Рѓа Бања Пешкир Држачот за Ѕид за правилно поставени 2 Групи со Куки Крпа Носителот,60Cm (Бо?

WENH Крпа Полици Крпа Железнички Мултифункционален Свитлива Крпа Рек Анти- ' Рѓа Бања Пешкир Држачот за Ѕид

DEN 1593.60

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Мини Крпа Рек, што се Користи за Миење Текстил, Кујна Јадење Крпа, Сад Cloth It Може да Се Користи Како Завршна Уред за Бањи, Кујни, и Rvs.Име на производ : Крпа Рек / Крпа Застане / Крпа Носителот / Крпа Полица / Крпа Полици / Ѕидот Монтирани Крпа Складирање Rack Material : Големина : 50 Cm , 60 Cm Style : Modern Installation Метод : Ѕид-Mounted Product Карактеристики : Нг Beacapacity, Отпорност на Корозија и ' Рѓа Отпор.Foldable Widely Користи во Бањи, Спални, Плакари и Перење, Канцеларии, Гардероби, Кујни, Cabinets Package се Вклучени : 1 X Крпа Rack Welcome на Нашата Продавница, Ние Секогаш Сме Подготвени да Ви Обезбедиме Квалитетни Производи.во Нормални услови, Ние Ќе Брод во Рок од 1-3 Дена, Времето за Испорака е 15-20 Дена ,Ако Не Можете Да Примате Стока по истекот на 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Ако Ви Треба Други Стилови, Ве Молиме Контактирајте Ме.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил,Ние Ќе Ви Одговориме во најкраток Ние ја Примите Вашата e-mail.Прашува : Овој Производ Содржи Само Крпа Багажник, Остатокот е Само Пукање Проп.Сите Наши Производи Се Направени во Вид.Поради Разликата во Стрелаштво Светлина и да се Прикаже, Тоа е Нормално за Малку Боја Разлика.Поради Различни Мерење Алатки и Мерни Методи, Големината на Податоци Има од 1 до 3 см Грешка е Нормално, ве Молиме да се Разбере Ви Благодариме.Ве молиме Проверете ги Бојата и Големината Пред да го купат.Ви Посакувам Среќен Живот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ