.

.

Inteplast S334016N Висока Густина Може да Лагер, 33 x 40, 33gal, 16mic, Јасно, 25/Грбовник, 10 Ролни/Картон - pack of 4

Inteplast S334016N Висока Густина Може да Лагер, 33 x 40, 33gal, 16mic, Јасно, 25/Грбовник, 10 Ролни/Картон

DEN 5744.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Се продаваат како 250/Картон.Преклопувачки за лесно издавање.Направени од Формоза смола за да се обезбеди сигурност и доследност.Ѕвезда-запечатени дното дистрибуира тежина рамномерно и создава печат до осум пати посилно од самиот филм.Иновативни "clamshell" кутија со E-Z идентификација елиминира конфузија.Иновативни "clamshell" кутија со E-Z идентификација елиминира конфузија.Преклопувачки за лесно издавање.Направени од Формоза смола за да се обезбеди сигурност и доследност.Ѕвезда-запечатени дното дистрибуира тежина рамномерно и создава печат до осум пати посилно од самиот филм.Иновативни "clamshell" кутија со E-Z идентификација елиминира конфузија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ