.

.

Google Пиксели 4 G020M 64GB 5.7 инчен Android (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна Верзија (Само Црн)

Google Пиксели 4 G020M 64GB 5.7 инчен Android (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна

DEN 11976.00

Количина на стоки
Достапно на барање

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со ОДРЕДЕНИ САМО GSM Мрежи.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G и 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ КЛЕТОЧНИ и Т-Мобиле.Еден SIM (Нано), Мрежа Компатибилност : 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G UMTS/HSPA/HSDPA 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G LTE 600(B71) / 700(Б12) / 700c(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 800(B20) / 850(Б5) / 850(B26) / 1700/2100(B4) / 1700/2100(B66) / 900(Б8) / 1500(B32) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 1900(B25) / 2100(Б1) / 2600(B7) : ТД-LTE : 1900(B39) / 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B38). 5.7 инчи, P-OLED капацитивни екран осетлив на допир, 16 M бои, x 1080 2280 пиксели, Corning Горила Стакло 5. 64 GB Меморија, 6 GB LPDDR4x RAM меморија, Без Картичка.Андроид 10, Qualcomm SDM855 Кученце 855 (7 nm), Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485), Adreno 640. На Пиксели 4 е паметен телефон го направи Google начин.Камерата потребно за совршен застрелан во секое време додека Google Асистент добива работите со само стискаш.Првиот телефон со функција Движење Смисла технологија, ќе бидете во можност да го контролира вашиот телефон во интуитивен и уникатен начин.Најдобро од сè, тоа е изградена околу Google софтвер што знаете и љубов, и тоа секогаш е подобро.За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со ОДРЕДЕНИ САМО GSM Мрежи.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G и 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ КЛЕТОЧНИ и Т-Мобиле.Мрежа Компатибилност : 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G UMTS/HSPA/HSDPA 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G LTE 600(B71) / 700(Б12) / 700c(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 800(B20) / 850(Б5) / 850(B26) / 1700/2100(B4) / 1700/2100(B66) / 900(Б8) / 1500(B32) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 1900(B25) / 2100(Б1) / 2600(B7) : ТД-LTE : 1900(B39) / 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B38) Важно : ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор за компатибилност провери пред да се купат.Она што е во кутијата : Google Пиксели 4 паметен телефон 18 W USB-C адаптер 1m USB-C за да го USB-C кабел (USB 2.0) Quick Start Водич Брзо Префрлување Адаптер SIM алатка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ