.

.

Пакет Безжична Тастатура + Глувчето + Mouse Pad

Пакет Безжична Тастатура + Глувчето + Mouse Pad

DEN 772.80

Количина на стоки
Достапно на барање

【Тенок Тастатура и Ергономски Глушец Дизајн】тастатурата е изработен од ABS пластика, со ергономија и удобно да се допре.Има навалите агол за голема пишување.Анти-пот, кожата-friendly безжичен глушец е скролувајте тркала додаде меки силиконски анти-пропадна прстен, кој е удобен за контрола и не замор, за долгорочна употреба.Тастатура со нумеричка тастатура и 12 мулти-медиа жешки копчиња инстант пристапите до вашата музика, интернет, звукот итн. (Топло-клучеви не се целосно компатибилни со Mac OS). 【Безжична Тастатура Глувчето Тивко и Подолго траење на Батеријата】Тастатура глувчето бучавата намалува клучеви и нечујно кликнете на тивок глувчето ќе ви овозможи да се направи вашата работа без нарушување никого.Безжична тастатура глувчето комбо има автоматски режим на спиење, исто така, вклучување/исклучување на прекинувачи за да помогне да се зачува батерија се користи.Вие не треба да ја замените батеријата за неколку месеци. (Батерии не се вклучени). 【Тастатура глувчето Брза Операција 2.4 G Безжична Plug and Play】Само поврзете го вашиот пренослив тастатурата и глувчето за да еден USB приемник(На Нано приемникот само snap во чување на глувчето во близина на батеријата.) без никакви софтверот, а потоа уживајте во моќен сигурна безжична конекција до 15 метри(50ft), без одложувања или да го Извадите. 【Висока Прецизност】 Безжичен Глушец 1600 DPI во 3 нивоа, Можете лесно да ги промените курсорот чувствителност на овој cordless глувчето во зависност од вашите активности; обично 800 DPI за статистика, DPI 1200-1600 за 4 K резолуција на монитор или забава, како и игри дома. 【Безжична Тастатура и Глушец Комбо】На тастатура и глушец комбо вклучува целосна големина на тастатурата и висока чувствителност глувчето.Погоден за Mac десктоп, лаптоп и е Компатибилен со Windows XP / 7 / 8 / 10, на Mac OS X10.4 или погоре.на компактна големина е најдобар избор за деца Е-Учење на лап-топ компјутери, исто така, одлично работи на компјутер во вашата канцеларија и workship,cordless и да се направи вашето биро чисти.Пакет Безжична Тастатура + Глувчето + Mouse Pad.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ