.

.

Darice 2848-07 Кошница Ѕид Woodchip, 6.25, Природни

Darice 2848-07 Кошница Ѕид Woodchip, 6.25, Природни

DEN 228.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Woodchip ѕид кошница.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Овој производ е произведен во кина.Woodchip ѕид кошница - 6.25" производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Овој производ е произведен во Кина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ