.

.

SimpleHouseware 2 Пакет Пластовидно Една Жица Кошница, (8.9 x 15.5 x 4.3 во)

SimpleHouseware 2 Пакет Пластовидно Една Жица Кошница, (8.9 x 15.5 x 4.3 во)

DEN 479.28

Количина на стоки
Достапно на барање

2 Пакет Countertop Кошница се Залагаме за овошје, зеленчук, овошје и предмети за домаќинството.Лесен пристап во ограничување на просторот и на пластовидно дизајн.Здрав целосна Метална конструкција со Класичен Црн Слој.Организирајте ги вашите продукти со стилски складирање кошница.Совршен во кујната, провизии и бања.Димензија : 8.9"D x 15.5"W x 4.3"Х. Simple Houseware Пластовидно Една Жица Кошница, (Сет од 2).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ