.

.

Fenteer Железо Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Стојат Ткиво Хартија Ѕид Монтирани или Слободни Стои Складирање Кошница Организатор - Бела

Fenteer Железо Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Стојат Ткиво Хартија Ѕид Монтирани или Слободни Стои Складирање

DEN 2018.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Направен од железо, еко-пријателски и издржливи, ова стојат направи складирање на хартиени ролни лесно.Креативните 3-ниво дизајн ѕид-монтирани тоалетна хартија складирање багажник, кој може да се одржи 6 ролна хартија.Лесно виси на ѕидот за да креирате оркестарот и да се зачува простор.Погодни за студијата за статистика сала хотел дома дневна соба декорација.Водоотпорен обложени, се спротивстави на корозија и го издржат влажност во бањата.Опис : - Изработени од железо, еко-пријателски и издржливи, ова стојат направи складирање на хартиени ролни лесно. - Лесно виси на ѕидот за да креирате оркестарот и да се зачува простор. - Креативни 3-ниво дизајн ѕид-монтирани тоалетна хартија складирање багажник, кој може да се одржи 6 ролна хартија. - Водоотпорен обложени, се спротивстави на корозија и го издржат влажност во бањата. - Одговара за студија за статистика сала хотел дома дневна соба декорација.Спецификација : - Материјал : Железо, Големина : прибл.25x11.5x7.5cm/9.84x4.53x2.95inch Package Вклучува : 1 Piece Toilet Хартија Holder Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Деталните информации

- Material:
Iron
- Size:
approx.25x11.5x7.5cm/9.84x4.53x2.95inch
Package Includes:
1 PieceToilet Paper Holder :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Тие исто така купуваат со овој производ