.

.

Бебето Малку Девојки Долги Ракави Кошули Turtleneck Т-Маица Блузи Основните Солидна Боја Блуза Облека за Деца Детска Девојка

Бебето Малку Девојки Долги Ракави Кошули Turtleneck Т-Маица Блузи Основните Солидна Боја Блуза Облека за Деца

DEN 357.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Опис на производот Добредојдовте на Noubeau продавница!Увезени бебе облека,најдобар дар за вашето бебе.Големина(инчен) 1-2 Години-Блузи должина : 14.17-Биста : 22.64-Sleeve : 12.20 2-3 Години-Топ должина : 15.35-Биста : 23.62-Sleeve : 13.19 3-4 Години-Топ должина : 16.54-Биста : 24.61-Sleeve : 14.17 4-5 Години-Топ должина : 17.72-Биста : 25.59-Sleeve : 15.16 5-6 Години-Топ должина : 18.90-Биста : 26.57-Sleeve : 16.14 и делови Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) ве Молиме да не дозволите 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ве молиме погледнете го големина мерења на опис на производот пред да нарачате.Service : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ