.

.

BDHJYDB Мажите е Зима, Плетени Капа Beanie Шапка Поврзана Капа Водат Повик со Смешни Цртан филм Черепот 3D Мека Топло Врзани Черепот Шапка

BDHJYDB Мажите е Зима, Плетени Капа Beanie Шапка Поврзана Капа Водат Повик со Смешни Цртан филм Черепот 3D Мека

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Акрил.Материјал : Ова beanies шапка се направени од 100% супер меки акрил, мала тежина и дише.Уживајте дополнителна топлина што дури и во најстудените зимски.Големина : Капа обемот 11.8"-15.7", Капа висина 11.8".Оваа зима beanie капи врши голема во stretchability.Значи, една големина одговара на сите.Колокација : жените поврзана beanie шапка е на располагање во многу различни бои.Пар ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и вие сте сите поставени за тој ден.Со нашите поврзана шапка, ќе биде топло, пријатно и стилски.Погоден За : Тоа е најдобар патување-мора да има и може да се користи за активности на отворено како пешачење или скијање да вообичаен ден на ден errands како и шопинг или џогирање.Одличен Подарок : Овој производ може да биде како подарок за вашето семејство или пријатели, тие ќе се чувствуваат вашата искрена грижа и топлина, дури и ако тоа е ладно време, исто така.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ