.

.

NCAA Колегиум Издание ABS Моделирани Хром Авто Амблем (Texas Tech Црвено индијана џонс: крадците)

NCAA Колегиум Издание ABS Моделирани Хром Авто Амблем (Texas Tech Црвено индијана џонс: крадците)

DEN 597.60

Количина на стоки
Достапно на барање

NCAA Колегиум Издание ABS Моделирани Хром Авто Амблем (Texas Tech Црвено индијана џонс : крадците).Texas Tech University "Црвено Рајдер Издание" амблем со УВ заштитен боја insert – Преголеми. (7" x 1.75") од страна на Elektroplate.Сјајна хром загарантирана да трае животниот век на вашето возило! (Произведени во нашата ОЕМ процес - ABS пластика core со тројна хром-позлатен лим заврши).Придава преку бојата-безбедно 3 M лепило пена лента.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ