.

.

JANABEBE Покрие Лагер Компатибилен со Cybex Sirona - М2 I-Големина (Зимски Небото, М2 I-Size - GB Vaya I-Големина)

JANABEBE Покрие Лагер Компатибилен со Cybex Sirona - М2 I-Големина (Зимски Небото, М2 I-Size - GB Vaya I-Големина)

DEN 1560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Маска Лагер направени од страна на Janabebé компатибилен со CYBEX SIRONA.Оптимална заштита на седиште за деца од нечистотија и носат.Детали : маска направена од 95% памук и 5% lycra.Тоа е ставен на столот како што доаѓа, тоа не замена на претходно постоечки маска или ткаенина од производителот.Брзо и лесно да се стави благодарение на нејзината еластична рабови.Вашиот автомобил седиште ќе изгледаат како нови, дури и по подолг период на употреба.Многу убаво за вашите деца, памук има голем број на својства што го прави идеален за контакт со кожата и обезбедува оптимална клима и удобност на вашите деца на столче.На маска го спречува и абење на стол себе, одржување на стол, како нова подолго.Производот се продава е на памук маска, во никој случај, тоа вклучува и едно столче.Не пропушти остатокот од нашите Janabebé производи!.Cybex Злато Sirona - М2 I-Големина y GB Vaya I-Големина.Sirona П I-Големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ