.

.

Mepra AZ252O99 Caramella Мраз Полнач, [Пакет на 12], 34.9 см, Бела Завршница, машина за миење Садови Безбедно

Mepra AZ252O99 Caramella Мраз Полнач, [Пакет на 12], 34.9 см, Бела Завршница, машина за миење Садови Безбедно

DEN 4085.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ДИЗАЈНИРАН ВО ИТАЛИЈА : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Caramella колекција од Mepra додава воздух на софистицираност на вашиот прибор за јадење и табела се повлечеме.Ги истакнуваат табела прилагодувања со овој исклучиво направена спектар на премиум квалитет табела се повлечеме.ВИСОКА ОТПОРНОСТ : јадење serveware се направени со користење на највисок квалитет на Полипропилен, што го прави лесно да се мијат.На трајни serveware е нераскинлива и BPA free.MEPRA САДОВИ ПОЛНАЧОТ : Достапно во пакување од 12, оваа садови Полначот со 5 оружје со Mepra има дијаметар од 34.9 cm и е во Бела боја.Тоа е декоративни плоча дека accentuates повеќето табела settings.Овој полнач плоча често се користи за грижеа настани, свадби, пронаоѓа партии, банкети, или во фино јадење во ресторани.Достапен во пакување од 12, оваа садови Полначот со 5 оружје со Mepra има дијаметар од 34.9 cm и е во Бела боја.Тоа е декоративни плоча дека accentuates повеќето табела settings.Овој полнач плоча често се користи за грижеа настани, свадби, пронаоѓа партии, банкети, или во фино јадење во ресторани.На Epoque колекција од Mepra додава воздух на софистицираност на вашиот прибор за јадење и табела се повлечеме.Ги истакнуваат табела прилагодувања со овој исклучиво направена спектар на премиум квалитет табела се повлечеме.Mepra прибор за на маса е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за на маса е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди подолг период на употреба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ