.

.

Чистење Шампон & Утврдувањето на средството за смекнување на косата (33.8 мл секоја) за Фино Проретчена Коса

Чистење Шампон & Утврдувањето на средството за смекнување на косата (33.8 мл секоја) за Фино Проретчена Коса

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Exfoliates Скалпот.Содржи Витамини и Протеини.Бестежин Климатизација.Остава Косата Значително Подебели.Помага За Здрав Раст На Косата.Нежно exfoliates и чисти скалпот да се подготви за здрав раст на косата.Супер-обвинети со есенцијални витамини, протеини, и ботанички богатите Активни-Хранливи состојки Комплекс.Неговото длабоко чистење акција помага unclog блокиран фоликулите и отстрани start-up и DHT од скалпот.Остава косата значително целосни и подебели.Обезбедува Бестежин климатизација додека навлажнувачки и ревитализација на косата.Супер-обвинети со есенцијални витамини, протеини, и ботанички богатите Активни-Хранливи состојки Комплекс.Неговото длабоко продира и климатизација моќ остава косата во оптимална состојба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ