.

.

3PCS Деца се Соочуваат со Заштита со Дизајни C-W-C Лицето Маска Ча-d W-ил-d Cl-a-y Обновливи Прашина Bandana Игра Мода Шамија

3PCS Деца се Соочуваат со Заштита со Дизајни C-W-C Лицето Маска Ча-d W-ил-d Cl-a-y Обновливи Прашина Bandana

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Обновливи Покрие Усвојува Високо Квалитетни Полиестер, Кожата-пријателски, Дише И Удобен За Носење.Тоа Е Убава.Една Големина Одговара за унисекс , девојки и момчиња.Еластична earloop бенд за лесно да ги носат и да падне, одговараат за повеќето луѓе.Тоа е доволно широк за покривање на носот, устата и лицето, обезбедување на вас и ќе семејство совршена заштита.Погоден За Возење Велосипед, Трчање, Патуваат, Качување И Секојдневна Употреба.Мал дел на производот може да има некоја грешка од 1-2 CM, но тоа нема да влијае на користење, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ве молиме да се мие со ладна вода и се откажам го сув.Ако имате било какви прашања со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ