.

.

QIaoob Антички Телефон со LCD Дисплеј, Гроздобер Земјени Corded Телефон, One-Touch Redial Функција,за Дом,Канцеларија,Хотел,Уметничка Галерија

QIaoob Антички Телефон со LCD Дисплеј, Гроздобер Земјени Corded Телефон, One-Touch Redial Функција,за Дом,Канцеларија,Хотел,Уметничка

DEN 2193.60

Количина на стоки
Достапно на барање

☎ [Антички облик] класичен антички дизајн создава силна мода носталгични атмосфера.Оваа старомодна телефонот ќе додадете ретро допир на декорација на вашиот дом, барови и кафулиња. ☎ [Материјал] Имитира дрво и бронза.Таписерии изработка, издржливи.Стабилна металик сјај ги прави ретро ротари бирате телефонски поубаво, без надворешно напојување, без батерија и DC телефонска линија. ☎ [Антички телефон] Антички телефон, лесно за ракување.Повикот ефект е јасно и без шум.База и рачка на мобилен телефон има доволно тежина и силна стабилност. ☎ [Применливи места] класичен и елегантен дизајн го прави совршена декорација за спални соби, дневни соби и канцеларии.Тоа е добар избор за стакленички подароци или подароци да се пријатели и бизнис партнери.Тоа исто така може да се задоволат потребите на дневни повици. ☎ [Забелешка] По инсталирањето на протезата, сите загради на античкиот телефонот ќе се тресат до одреден степен.Ова е дизајниран за да се избегне лост принципот на протезата, и не е голем квалитет прашање, и ќе не влијае на користењето или изглед.Гроздобер стил и префинет изработка направи голем плус за вашиот дом или канцеларија.Направен од висок квалитет смола материјал, силни и издржливи.Совршен tabletop декорација на вашиот дом, канцеларија, кафуле, ресторан, и сл.Одличен подарок за пријател или член на семејството, тие ќе се!Функција : Копчето тип : ниту надворешно напојување, без батерија, работи директно со тековните на телефонска линија; пријатен електронски звук на ѕвонење; повторно бирање; hands-free; caller ID; мобилен телефон складирање; Опишете : Име : Антички Телефон Земјени Материјал : смола тело + метални додатоци + силикони копчиња Стил : копчето тип Големина : 22x22x23cm Употреба места : канцеларии, кафулиња, ресторани, барови, итн.Напомена : загради на сите заградата-тип антички телефони ќе се тресат до одреден степен по заградата се инсталирани.Ова е намерно дизајнирана за да спречите телефонот да бидат оштетени со лост принципот на загради.Тоа не е голем квалитет проблем, и тоа не влијае на користењето или влијание.Надворешноста.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ