.

.

Гел лак Смена (2 Парчиња) - Професионална Не-Иритирачки Брзо и Лесно полски Смена, Не Боли Ноктите, Нема Потреба За Фолија, Впива Или Завиткување 0.5 Fl Мл

Гел лак Смена (2 Парчиња) - Професионална Не-Иритирачки Брзо и Лесно полски Смена, Не Боли Ноктите, Нема Потреба

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Иновативни Помине Смена : Вие не треба да одат на професионална ноктите салон да се заврши тоа.Тоа може лесно да се отстрани гел лак на ноктите.Брзо и Лесно : Ефикасно и брзо да ги отстрани лак без комплицирани бришење процес и долго чекаат, заштеда на време и пари.Сигурна и Добра:нема потреба да се грижите дека отстранување на лак ќе ги оштети ноктите.Подарок за почетници : Користење на лак смена е многу едноставна и ефикасна.Тоа е многу погоден за почетници или оние кои секогаш сакале да ги променат своите нокти стил.Тоа е совршен подарок за себе или за пријатели.Белешки : Тоа е потребно време да се отстрани лак,бидете трпеливи.Овој производ не содржи супстанции кои се штетни за вашите нокти.Тоа е гел екстракти од растенија, а неговиот состав е иста како онаа на гел ги отстранува водата.На одредено време да падне на ноктите зависи од дебелината на ноктите грб и дебелината на гел смена гел.Ако има само еден слој на боја на грбот,Iwill падне сите во 2-10 минути.но, ако има повеќе база на грбот од боја слој и горниот слој,тоа може да одземе 5-15 минути за да падне сите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ