.

.

EKRPN Мулти-Цел 2 Метар од не ' Рѓосувачки Челик Злато Rolo Кабел Синџири Рамен Жица Шик Усни Синџир за Нараквица Ѓердан Одлуки DIY Синџир Накит Материјали за DIY Занает (Бој

EKRPN Мулти-Цел 2 Метар од не ' Рѓосувачки Челик Злато Rolo Кабел Синџири Рамен Жица Шик Усни Синџир за Нараквица

DEN 1193.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Широка примена : добро за DIY накит одлуки, занает проект, куче ознаки, и многу други користи.Синџирот е направен од нерѓосувачки челик со добар квалитет, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, и овој материјал не е лесно да се добие, rusty и ерозивни.Можете да ја користите вашата имагинација, виси до приврзоци ви се допаѓа, лесно да се добие убава ѓердани.Можете исто така да се направи ѓердани и испратете го на вашите пријатели, семејство како одмор подарок。.Можете да го користите овој синџир линк за различни цели, како што се изработка на накит, ѓердани одлуки, DIY накит носи и занаетчиски предмети како ѓердани, белегзии.Совршен за вашата DIY накит одлуки, може да додадете која било шарм или приврзоци за да ја направите вашата персонализирана синџир ѓердани, нараквица, синџир tassels, слоевит синџир, телото накит или други занаети.Креативни и корисни.Материјал : не ' рѓосувачки steel Size : Ширина 7 MMColor : Челик,Gold Package се Вклучени : 2 Метри/lot Attention : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ