.

.

Меки и Удобни Децата Бања Четка, Туш Производи, Супер Мека Крпа Додатоци, Бебе Сунѓер, Памук Триење Туш Гел, Деца Триење Бебе Сунѓер (Боја : Црвена)

Меки и Удобни Децата Бања Четка, Туш Производи, Супер Мека Крпа Додатоци, Бебе Сунѓер, Памук Триење Туш Гел,

DEN 801.60

Количина на стоки
Достапно на барање

tural бамбус крпа, без губење на штета.Лесно да се чисти и интересен дизајн.Подобрување на еластичноста и нежно масажа на скалпот да се промовира циркулацијата на крвта.На влакната се меки и foamy.Невидливи емулзија штекер дупка.Карактеристики : Длабока грижа масажа на скалпот да се промовира циркулацијата на крвта.мене : Шампон Големина : 9.5*16cm Материјал : tural бамбус крпа Бебе вокер и мало дете.Пакување листа : шампон памук*1pcs (не вклучувајќи ги сите предмети поставени) tural бамбус крпа, без губење на штета.Лесно да се чисти и интересен дизајн.Подобрување на еластичноста и нежно масажа на скалпот да се промовира циркулацијата на крвта.На влакната се меки и foamy.Невидливи емулзија штекер дупка Карактеристики : Длабока грижа масажа на скалпот да се промовира циркулацијата на крвта.Потсетување : Поради светлосни ефекти, следи brightness/contrast settings, итн., на тон на боја на веб-сајтот фотографии може да биде малку поинаков од реалните предмети.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ