.

.

Pssopp Пердув Duster, Ролетни Cleaning Tool Електрични Bendable 180° за Чистење High Таванот Фанови Ролетни, Пајажина, Автомобили

Pssopp Пердув Duster, Ролетни Cleaning Tool Електрични Bendable 180° за Чистење High Таванот Фанови Ролетни,

DEN 590.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Без употреба на пердув прашина, невозможното и непрекинато прашина отстранување задачи може да биде лесно да се реши.Совршен подарок за вашето семејство, пријатели.Ела за секоја форма на мебел.Можете да го користите како канцеларија duster, фан сечилото почиста, или shutter duster.Electrostatically-обвинет влакната се привлечат и отстранување на правта што го прави совршен тавански вентилатор почиста, мини слепи duster или домашно милениче коса duster.Направени од премиум материјалот, достапни за долг животен век.Без употреба на пердув прашина или прав removers, невозможното и непрекинато прашина отстранување задачи може да биде лесно да се реши.Совршен подарок за вашето семејство, пријатели.Ела за секоја форма на мебел.Можете да го користите како канцеларија duster, фан сечилото почиста, или shutter duster.Electrostatically-обвинет влакната се привлечат и отстранување на правта што го прави совршен тавански вентилатор почиста, мини слепи duster или домашно милениче коса duster.Направени од премиум материјалот, достапни за долг животен век.

Деталните информации

Condition:
100% Brand new
Material:
Plastic
Color:
As shows in pictures
Power Supply:
4*AA batteries(Not Included)
Size:
Approx.23.5*4cm / 9.25*1.57in
Weight:
0.45kg
Package List:
2* Connecting Tube :
1* Duster :
1* Brush :
1* Manual :
  :
Notice:
Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Тие исто така купуваат со овој производ