.

.

Правосмукалка Додатоци 1set H13 Прашина Филтер Правосмукалка Делови Компатибилен со Samsung Компатибилен со Циклон Компатибилен со Сила SC21F50HD Работа Чистење Додатоци До

Правосмукалка Додатоци 1set H13 Прашина Филтер Правосмукалка Делови Компатибилен со Samsung Компатибилен со

DEN 554.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Замените стариот или оштетени делови.Филтер за прашина за да се намали прав, полен и други алергени од успеваат во вашето дишење воздух.Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Филтри се од суштинско значење за вас правосмукалка да функционира правилно.Тие се фатат прашина честички и алергените, спречување на нив од оборотните во воздух на вашиот дом.На страна четка оди длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци.Компатибилен со Samsung VC-F700 G, VC-F500 G Канистер, VU7000, VU4000, SU10 F40**, SC18 F50**, SC08 F50**, SC18 F70**, SU10 F70**, SC21 F50**, SC15 F50**, SC20 F70**, SC08 F70** CA-VM50 P VC-F700 G, VC-F500 G, VU7000, VU4000, SU10 F40, SU10 F70, SC08 F50, SC08 F70, SC15 F50, SC18 F50, SC18 F70, SC19 F50,SC20 F70, SC21 F50, SC7 H8150 HCompatible со Samsung Циклон Сила SC21 F50 HD, SC15 F50 HU, SC21 F50 HD, SC21 F50 VA, SC21 F50 HE VC21 F50 HUDU/EV SC21 F50 HDVC21 F50 UKGC/EV SC21 F50 UGVC21 F50 VNAB/EV SC21 F50 VAVC21 F50 VNAR/EV SC21 F50 VASC21 K5130 VBSC21 K5150 HPSC21 K5170 HGFLT9511 VCA-VH50 Color : Како Слики Show Dimension : 101mm*145mm*30мм (Прибл.)Пакет Содржина : 1*Filter1*Sponge Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Таписерии, компатибилни со опремата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ