.

.

Eioflia Detangling Adjustble Четка за Коса,Масажа на Скалпот Чешел,Преносни Коса Четка Detangling Четка Фризерски Чешел Масажа Чешел Жените Четка Detangler Коса Четка за Коса со Масажа н?

Eioflia Detangling Adjustble Четка за Коса,Масажа на Скалпот Чешел,Преносни Коса Четка Detangling Четка Фризерски

DEN 228.24

Количина на стоки
Достапно на барање

8 редовите на независни круг главата влакната : Ова detangling четка има 8 редовите на независни круг влакната на главата, што може да нежно масажа на скалпот и задржете ја косата цврсто да се формира убави кадрици.Мулти-функционални : Ова чешел косата може да се користи за да се detangle, масажа на скалпот, направи косата стил, чиста коса, итн.Одговара за различни стилови на косата : Оваа четка косата е погодна за брановидна, кадрави, кадрава коса.Карактеристики : скалпот масажа чешел е еластична и може да се движи со косата, а со тоа намалување на болката и намалување на вирусот.Материјал : Ова на коса и чешел се изработени од АБС материјал, која совршено одговара на главата, кои можат ефикасно да масажа на скалпот и да се промовира циркулацијата на крвта.Опис,Оваа четка косата е одлична алатка за црните Африканци, косата па дури и перики.Тоа е особено ефикасен за заплитане дебели, завиткан Африкански Карибите косата со климатизери.Тоа може да се направи коса полесно да се справи и да не се испреплетени.Само подготвени за вас.Карактеристики : Коса Со Масажа На Скалпот Чешел - Боја : Розова.- Материјал : ABS.- Големина : 24 x 9 cm / 9.45 x 3.54 инч.- Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку различен од слики.Пакет Including1 * Косата На Скалпот Масажа Чешел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ