.

.

Готвење Utensil Багажник, X 6.7 6.7 X 17.7 во Добро дизајниран Готвење Utensil Носителот Кујна Материјали Трајни Премија за Готвач за Кујна Материјали за Кујна

Готвење Utensil Багажник, X 6.7 6.7 X 17.7 во Добро дизајниран Готвење Utensil Носителот Кујна Материјали Трајни

DEN 1763.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Добро дизајнирани, прекрасен изглед, може да се направи целосна употреба на просторот, остварување на кујната повеќе чисти.Нерѓосувачки челик прибор за готвење складирање рек го прави вашиот прибор за готвење повеќе организирани.Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив, рѓа‑доказ и не е лесно да се деформира.На цврстата основа, задебелена и потешки база може да обезбеди долгорочна употреба и подобра стабилност.Ротирачките кујна виси складирање решетката може да се користи за чување на шпатула, лажица, лажичка, итн.Функција : 1. Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив, рѓа‑доказ и не е лесно да се деформира.2. Добро дизајнирани, прекрасен изглед, може да се направи целосна употреба на просторот, остварување на кујната повеќе чисти.3. На цврстата основа, задебелена и потешки база може да обезбеди долгорочна употреба и подобра стабилност.4. Нерѓосувачки челик прибор за готвење складирање рек го прави вашиот прибор за готвење повеќе организирани.5. Ротирачките кујна виси складирање решетката може да се користи за чување на шпатула, лажица, лажичка, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Готвење Utensil Rack Material : Нерѓосувачки Steel Color : Нерѓосувачки Челик Color Product Големина : Прибл. 17 x 17 x 45 cm / x 6.7 6.7 x 17.7 in Weight : Прибл. 732g / 25.8 оз Пакет Листа : 1 x Готвење Utensil Rack Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Деталните информации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cooking Utensil Rack
Material:
Stainless Steel
Color:
Stainless Steel Color
Product Size:
Approx. 17 x 17 x 45 cm / 6.7 x 6.7 x 17.7 in
Weight:
Approx. 732g / 25.8oz
Package List:
1 x Cooking Utensil Rack :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Тие исто така купуваат со овој производ