.

.

[DRYOPE] Свежо Бамбус Третман 37.19 Fl Мл маточина| За Сува, Frizzy Коса | Лесен Хидратантен Балсам |

[DRYOPE] Свежо Бамбус Третман 37.19 Fl Мл маточина| За Сува, Frizzy Коса | Лесен Хидратантен Балсам |

DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно на барање

1100ml 37.19 Fl Мл.Содржи Bambusa Вулгарис (бамбус) вода за да се хидрат на вашата коса и скалп.Содржи растенијата добиени од природни moisturizers да помогне за подобрување на навлажнувачки и сјај.Ниско киселина третман за да се задржи cuticle запечатени и здрави, да се спречи опаѓањето на косата и да се намали првут.Не се тестирани на животни.Бамбус Vulgaris вода е одлична смирувачки состојка која го чува кожата безбедни од штетата.DRYOPE е Бамбус Vulgaris вода негувала директно од Damyang, како што има силна виталност и не венеат и покрај различни сезони во текот на годината.Тој содржи анти-воспалителни хранливи материи кои ги намалува воспаление и иритација на кожата.Тоа е исто така богат со минерали и есенцијални амино киселини кои ви помага при хидратација.DRYOPE е Бамбус Vulgaris вода е извлечена со ниска температура екстракција на технологија за да се намали уништување на активни состојки.Ниска p H формула за заострување на кутикулите, спречување на косата да падне и првут.Амино Киселини за да им помогне со сува и frizzy коса.Ја подобрува губење на еластичност и сјај.Произведени Без Суровост.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ