.

.

Поетски Старател Серија за Samsung Галакси A51 5G Случај, [Не Одговара Галакси A51 4G] Полно работно Тело Хибрид Shockproof Браник Покрие со Вграден Екран Заштитник, Сино/Заоблач?

Поетски Старател Серија за Samsung Галакси A51 5G Случај, [Не Одговара Галакси A51 4G] Полно работно Тело Хибрид

DEN 238.80

Количина на стоки
Достапно на барање

ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ КАПКА ТЕСТИРАНИ SAMSUNG ГАЛАКСИ A51 5 G СОЛИДЕН СЛУЧАЈ -ги Штити вашиот Samsung Галакси A51 5 G од сите агли.Вклучува : Вграден Екран Заштитник, Јасно поликарбонат назад, и TPU поставата и Браници.SAFE ЕКРАН ЗАШТИТА - Дополнителни покрена и усните агли на предните тешко рамка обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи вашиот екран безбедно.ШОК АПСОРБИРАЊЕ - отпорност на TPU обвивка околу поликарбонат случај обезбедува шок апсорбирање на брана за заштита на аглите и го подобрува зафат за да се спречи лизгање.ЕКСТРА Пред Рамка - За луѓе кои не сакаат да се користи вграден екран заштитници, Поетски е вклучена дополнителна пред рамка за употреба со свој калено стакло.КОМПАТИБИЛНОСТ - Компатибилен со Samsung Galaxy A51 5 G (Модел : СМ-A516) САМО, [Не се Компатибилни со 4 G Верзија].На Поетски Старател Серија за Samsung Галакси A51 5 G (2020) е ултра-јасно, но сепак солиден, хибридни браник случај да се заштити вашиот најскапоцениот електронски уред.Тоа овозможува сите околу заштитата и се изложуваат на телефонот без најголемиот дел или прикривање на елегантен дизајн и избор на боја за телефонот.Влијанието отпорни на TPU поставата и браници на КОМПЈУТЕР обвивка на овој тешки-должност два дела случај се дизајнирани да понуди најмногу за одбрана од капки и вдлабнатини.Безжично полнење и моќ споделување на функција от.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ