.

.

Metallica Козметички Огледало Персоналните Дизајн Ликови во Магија Фантастика

Metallica Козметички Огледало Персоналните Дизајн Ликови во Магија Фантастика

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Сите производи е генерички.Дијаметар е од 6,2 cm.Добро и уникатен дизајн.Материјал : Метал.Metallica козметички огледало Персоналните дизајн Ликови во Магија Фикција.Metallica козметички огледало Персоналните дизајн Ликови во Магија Fictionmade од метал.Чекор за свој дизајн : 1. Испраќање на вашиот сопствен дизајн слика tous (не помалку од 800*800).2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Можете да поставите цел на .Било каков проблем, ни e-mail.Ние може да ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ