.

.

Авто DVR, GPS Следење 24Hours Паркинг Следи 4G Леќа 135° Злоупотреба Превенција Автомобил Видео Рекордер СТАН Контрола Јамка Снимање за Возило

Авто DVR, GPS Следење 24Hours Паркинг Следи 4G Леќа 135° Злоупотреба Превенција Автомобил Видео Рекордер СТАН

DEN 2100.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поврзете се со GPS. GPS Следење : глобален сателитски систем за позиционирање точно евиденција вашиот возачки траекторија.GPS Следење : глобален сателитски систем за позиционирање точно евиденција вашиот возачки траекторија.Како да го Користите : 1. Поврзете на автомобил кабелот за напојување.

Деталните информации

Item Type:
Car DVR
Material:
ABS+ Metal
Voltage:
DC12-24V
Chipset:
For Novatek NTK96672
Sensor:
F37 2million pixel sensor, 1080P
Lens:
4G
Viewing Angle:
135°
G Sensor:
Three axis 3D G sensor
WiFi:
Built-in WIFI (for ISO and for Android)
Application Name:
For RoadCam
GPS Tracking:
Magnetic GPS Stand
Microphone and Speaker:
Built-in
Fixed Mode:
Magnetic GPS bracket
Power Supply:
Type-C USB
Memory Card:
Micro memory card (memory card) up to 128GB Class10 (not included)
LED Lights:
Security LED ligh

Тие исто така купуваат со овој производ