.

.

ZFF Бамбус Облека Рек 5 Слоја Облека Рек Облека Складирање Организатор Гардероба Компактен крупните за Виси Облеката за Спалната соба Entryway Дневна Соба (Големина : 80401

ZFF Бамбус Облека Рек 5 Слоја Облека Рек Облека Складирање Организатор Гардероба Компактен крупните за Виси

DEN 8319.36

Количина на стоки
Достапно на барање

【100% Бамбус】На тешки облека облека решетката е направен од бамбус во високите планини, трајни полирање процес и исчезнуваат третман го прави текстилната облека рек површината мазна, водоотпорен.бамбус виси облека решетката може да се користи како куќа прочистувач. 【Висок капацитет】Големи Облека закачалка управување со полица вкупната големина на H140 x W40 x D80/110/130cm, простор за заштеда на енергија, За 6kg, лесно се движат.Топ складирање полица; 5 нивоа laminates, парична казна партиција организација, да се ослободи од конфузија и брз пристап; дното простор,погодно за чување на чевли и лесно чистење; висок виси област,погодни за долги облека виси без брчки; кука. 【Силна Товарот】Употреба на задебелена и висок qulity бамбус материјал, бамбус облека се залагаме за облека е постабилна, Големи товарот капацитет за 150kg.Лесно да се откажам кошули и тешките зимски јакни. 【Едноставна собранието】Steability; се соберат потребни, туку едноставно,го инсталирате настава и алатки вклучени за подобро инсталација. 【Мултифункционален】Дрвени облека закачалка рек интегрира функциите на решетката ткаенина,складирање полица,багаж и панталоните решетката.рек облека може да биде поставена во фоајето,дневна соба,спална соба,кујна,продавници,спални,станови за облека,капа,панталони,чевли,чанти,марами,чадори,складирање кутија,куфер .тоа исто така може да се користи како цвет багажник, исто така, најдобриот подарок за избор за мајка и пријатели на роденден ,мајки ден и божиќ ден.Дел Број : Чување Облека Rack Material : Bamboo Color : Nature Dimensions : H140 x W40 x D80/110/130cm Item Тежина : 6kg Maximum L oad : Вкупно Облека Рек : 150kg High капацитет : Скала Крпа Закачалка Рек + 5 Групи Складирање Shelf Style : Modern Multiple Апликации : ходникот, спална соба, дневна соба, дом, стан,итн.за облека,капа,панталони,чевли,чанти,марами,чадори,складирање кутија,куфер .тоа исто така може да се користи како цвет багажник, исто така, најдобриот подарок за избор за мајка и пријатели на роденден ,мајки ден и божиќ ден.Напомена : 1. Облека рек треба да се соберат. 2. Прочитајте го упатството на состојба, comfirm секој дел од облека решетката.ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : Бамбус Облека Рек X 1 Set на Завртка X 1 Install Алатка X 1 Manual X 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ