.

.

Меланин Круна Коса Хаубата Bouffant Капа Работи Шапка Чистење Шапка Сатен Долга Коса Locs Спиење Капа за Мажи Џамбо Хаубата за Chemo Црвена

Меланин Круна Коса Хаубата Bouffant Капа Работи Шапка Чистење Шапка Сатен Долга Коса Locs Спиење Капа за Мажи

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање

✅【Дизајниран да остане на-одговара】▶ Една големина одговара на сите.Карактеристики дебел, се собраа врвот, еластична бенд дизајн за сит, престој-од одговара.Меланин Круна Анкара Bonnets се многу разноврсна.Можете да носат вашата мека, кожата-пријателски, и дише хаубата да спијам, додека примена на шминка, капење или додека го прават други затворен или активности на отворено. ✅【Реверзибилна & Сатен-Наредени】▶100% полиестер сатен внатрешна обвивка.Надворешниот Анкара ткаенина е комбинација на памук и сатен.Иако, нашите bonnets се реверзибилна препорачливо е да се носат со внатрешниот сатен поставата покривање на вашата коса, бидејќи сатен им помага на промовирање на здрава коса. ✅【Различни дизајни и бои, модели на 】▶ Различен дизајн модели во различни бои кои се жалите за мажи, жени и тинејџерите. ✅【Помага да се спречи опаѓањето на косата и кршење на】▶ Нашите bonnets помогне да се заклучи во влага.Сатенски е одлична за заштита на косата од оштетување и кршење поради триење што се случува додека спие. ✅【Добро за плетенки, пресврти, и Dreadlocks】▶ Нашите унисекс bonnets мерка 36 инчи во дијаметар.Затоа, тие се одлични за долго природни влакна, ткае, ролери опрема, заштитна стилови, а некои updo е.Да!Нашите bonnets се за мажите, премногу!Нивните рабови треба заштита премногу!. ✅【ВАШИОТ 4 C КОСА ПОТРЕБИТЕ за ЗАШТИТА на СЕГА】▶ Нашите Анкара Bonnets од Меланин Круна Колекција се направени од најдобрите Анкара ткаенини.Тие се одлични за заштита на вашиот tresses и удобно доволно за сите-ден се носат.Овој стилски, модерен хаубата парови големо со твоите pj е и удобно облека премногу.Фустан нагоре или надолу!Нашите Анкара bonnets се големи, удобно, и сатен-наредени.Тие се одлични за сите типови коса и помогне да се спречи оштетување за време дека се предизвикани од триење, додека спиеш.Нашите хаубата има собраа еластична врвот кој е дизајниран за удобно остане на вклопуваат.Со тоа се рече, тоа е одлично и за двете долги и кратки влакна.Нашите унисекс bonnets, исто така, им помогне одржите вашиот плетенки, пресврти, и dreadlocks во место.Откако ќе се исчистат, & условени вашата коса, detangled со нашите Flex Detangler, и придавам влогови со нашите Органски Коса Balm..ја заврши својата заштитна стил.Потоа, ставете го вашиот стил со еден од нашите Анкара bonnets и заклучување во влага!Никој не сака сува, досадна коса.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ