.

.

Нордиските Стил Цвеќиња И Птици Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Нордиските Стил Цвеќиња И Птици Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки да го користите, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е лесен, силен, издржлив, убава и модерен, со прилагодливи рака должина, удобно и стабилна.Во внатрешноста на пакет : Еден ранец.02 инчи, ширина : 18 cm/7.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, mountaineering ранец, слободно ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC., да ги користите како празник Подароци се одлична идеја.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме проверете ги детален цртеж пред да го купат.09 инчи, висина : 40/15.Направени во САД или Увезуваат.Тоа е лесно да се земе и се користи.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн, може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, влажни брише, пелени, монета purses, закуски, од страна на Патент, лесно да се преземе, повеќе лесен за употреба.Забелешка : Поради различни производствени серии и различни следи брендови, вистински производ примени може да имаат мала боја разлика, положба и големина на грешки.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако сте го купиле нашите производи mummy торба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации, ние ќе бидеме во рок од 24 часа Внатре, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Водоотпорен полиестер платно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ