.

.

Wingspan Оптика FieldView 8X32 Компактен Двоглед за Птицата Гледа. Лесен и Компактен за време на Светли, Јасни Птица Гледа. Исто така и за Надворешна Спортски Игри и Концерти

Wingspan Оптика FieldView 8X32 Компактен Двоглед за Птицата Гледа. Лесен и Компактен за време на Светли, Јасни

DEN 1606.80

Количина на стоки
Достапно на барање

СОВРШЕН КОМПАКТЕН ДВОГЛЕД ЗА ПТИЦАТА ГЛЕДА И КОЈА БИЛО ДРУГА НАДВОРЕШНА АКТИВНОСТ.Малиот џеб големина двоглед, за да ОДАТ било КАДЕ ИСКУСТВО.Не може да се добие повисок квалитет бинокуларна за птицата гледа, природата гледа, ѕвезда гледајќи или други активности на отворено ужива од страна на возрасни лица или деца, од Wingspan Оптика Гледачот.Порано Поларис Оптика.ШИРОК СТАВОВИ - ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕ на ЦЕЛОТО ПОЛЕ на ДЕЈСТВУВАЊЕ, тогаш ФОКУСИРАЊЕ на ВАШАТА ЦЕЛНА за БРИЛИЈАНТЕН Детали на 1000 МЕТРИ НАДВОР.Широко Поле на Гледање прави овие најдобрите мали, но високо-придвижуван двоглед може да се купи денес.СВЕТЛА И ЈАСНО се ЧУВСТВУВАТЕ КАКО да СТЕ ИНЧИ ДАЛЕКУ со МОЌНИ 8 X32 ЗГОЛЕМУВАЊЕ : Сакате да видите dew капки glistening на теренот?Пердув совети fluttering во правец?Пронајдете вашата целна со широк приказ тогаш зона во.За Возрасни или деца : Мажи, жени, момчиња и девојчиња ќе се восхитуваат на јасна и светла ставови ќе го добиете со Wingspan Оптика Гледачот.ERGOCOMFORT НЕ се ЛИЗГА ЗАФАТ ШТО ЗНАЧИ дека МОЖЕ да се ОДИ BIRDWATCHING, ИЛИ се ВИДИ ОТВОРЕНО ИГРИ ИЛИ КОНЦЕРТИ, ЗА неколку ЧАСА без да водат за исчезнати еден момент!Ги користите за било какви активности на отворено како што birdwatching, гледајќи игри или концерти, дури и stargazing премногу.Тие работат marvelously за внатрешна настани како затворен концерт или операта, како и. 12 месеци ГАРАНЦИЈА Плус 30 Ден Пари Гаранција за враќање на Овие Последниот Пар на Двоглед што Некогаш Ќе Треба да се Купи, Затоа што Ние Ќе го замениме ако се Оштетат.И само пар на лесни висок напојува двоглед ќе сакате да се земе насекаде.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ