.

.

50Pack Расположливиот Јасно Пластика Шарки Храна Контејнерите со Капаци, Леб Контејнери Извади Hoagie Кутии за Сендвич Торта Салата Тестенини Колачиња

50Pack Расположливиот Јасно Пластика Шарки Храна Контејнерите со Капаци, Леб Контејнери Извади Hoagie Кутии

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно на барање

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Со внатрешноста димензија на 7.5 во(L) × 5in(W) × 2.7 во(Ж), овие пластични храна контејнери (пакување од 50) се совршена големина за да се одржи вашите сендвичи, салати, тестенини, овошје, колачи, торти и други печива и замрзната храна.СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие јасни расположливиот храна контејнери се направени од високо-квалитетни пластични, со високо ниво на транспарентност да се обезбеди атрактивни екранот за да ги видите храна од надвор.ЗГЛОБ ДИЗАЈН : snap-тесни двојно заклучување овозможува лесен пристап и да обезбеди затворање, кој предвидува тесни периферните печат се да ја чувате храната свежа и го спречува случајно истекување на храна за време на транспортот.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Дали контејнерите се користи за да се одржи партија услуги, пак некои вкусни десерти за пикник или складирање на остатоци, тие се совршен избор за вас.Покрај тоа, тие може да бидат наредени заедно за да се зачува простор.ТОПЛО СОВЕТ : ве Молиме притиснете 2 завршува на snap додека не слушнете клик за да го заклучите кутија.Zezzxu расположливиот јасно шарки храна контејнери се одличен начин да се задржи вашите клиенти или гостите' items to-go безбеден.Совршен за чување на вашиот достав или печени храна свежа како што сендвичи, салати, тестенини, овошје, пусти и колачи.КАРАКТЕРИСТИКИ : Издржливи материјали - Направен од висок квалитет на ПЕТ (полиетилен терефталат) со добрата транспарентност и издржливост.Периметар на печат - На шарки дизајн обезбедува тесна периметар печат додека чувањето на храната свежа.Dual бар-брави - Обезбеди коишто се слушаат snap за лесно и безбедно затворање дури и по повеќе дупки.Ребрести страни - кутии можат да бидат наредени еден на врвот на другите, без да бидат мелени кога транспортираат, обработуваат или да се прикаже.СПЕЦИФИКАЦИИ : Количина : 50 Material : plastic Color : clear Outside димензија : 7.5 во(L) × 5in(W) × 2.7 во(Ж)ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50 × Расположливиот Јасно Пластика Шарки Храна Контејнери.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ