.

.

Сет од 4 Есен Кујна Јадење Крпи со Фрижидер Магнети (Светла Портокалова и Бела Тиква Patch)

Сет од 4 Есен Кујна Јадење Крпи со Фрижидер Магнети (Светла Портокалова и Бела Тиква Patch)

DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во Есен и ги Красат.Сет Вклучува : Четири (4) Кујнски Крпи и да Уживаат во "Совети и Мерки", фрижидер магнети за брз референца додека готвење или печење мерење 4.25" L X 2.75"В Крпи Мерка 15" X 25". 100% Памук Нега : Машина за Миење со Ладна Како Бои, Нежни Циклус.Не Кајгана.Собори Сува Ниска, Отстранат Веднаш.Никогаш не можете да имате доволно крпи, особено сезонски.Сет од 4 Есен Кујна Јадење Крпи со Фрижидер Магнети.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ